Lekcje w nauce chińskiego serialuNie ma wątpliwości, że ludzie lubią rozmawiać o nauce języków – powinniśmy wiedzieć! Blogi, fora, sekcje komentarzy i tweety, które składają się na internetową „naukę” języka chińskiego, są pełne dyskusji o nauce chińskiego. W każdym zakątku sieci każdy uczeń ma własne wskazówki, triki, narzędzia i doświadczenia, które sprawiają, że jego podejście do nauki języka jest wyjątkowe. Jak więc możemy uczyć się od uczniów? Jaki jest dobry sposób na skorzystanie z tej puli cennej wiedzy i dzielenie się nią z naszymi czytelnikami? Mówimy, po prostu zapytaj!

W naszej nadchodzącej serii wywiadów z uczniami języka chińskiego każdy post będzie przedstawiał innego ucznia z całego obszaru nauki języka chińskiego. Korzystając z sesji zasiadających w formie wywiadów, zapytamy o narzędzia, techniki, podejścia, postawy, porady i oczywiście zabawne historie, które, miejmy nadzieję, nie tylko zapewnią rozrywkę, ale także zapewnią cenny wgląd w osobiste doświadczenia naszych rozmówców z nauką język. Podamy również informacje o tym, gdzie w sieci można znaleźć tych uczestników, oraz udostępnimy linki do wszelkich witryn, projektów lub blogów, z którymi mogą być powiązani.

Jeśli połączysz te zasoby z preply, będziesz cieszyć się wspaniałą i efektywną nauką!

preply wykorzystuje autentyczne nagrania wideo — takie jak teledyski, zwiastuny filmów, wiadomości i inspirujące przemówienia — i przekształca je w spersonalizowane lekcje nauki języków.

Możesz wypróbować preply za darmo przez 2 tygodnie. Kliknij tutaj, aby sprawdzić stronę lub pobrać aplikacja na iOS lub Aplikacja na Androida.

  Lekcje nauki chińskiego: Alex Luo

preply Ad

Jeśli chodzi o osoby, z którymi przeprowadzamy wywiad, jesteśmy otwarci na prezentację każdego, od profesjonalistów w tej dziedzinie po zupełnie nowych uczniów – uważamy, że każdy uczeń ma coś do zaoferowania. Jeśli chcesz zostać wyróżniony w tej serii i masz wrażenie, że chcesz się z nami podzielić, skontaktuj się z nami za pośrednictwem naszej strony Kontakt.

W naszym pierwszym poście przedstawimy Kellen Parker z Sinoglota: uczeń z ciekawym doświadczeniem językowym, zróżnicowanym podejściem do nauki języków i solidną radą. Bądźcie czujni.